Živá drůbež

od 25 řijna neprodáváme kuřice ale budeme se těšit od 25.2 s tím že objednávat můžou od 1.2

 

Rozvoz živé drůbeže nabízíme pro kraje:

Olomoucký, Moravskoslezský, Zlínský, Jihomoravský, Pardubický a Vysočina.

  • rozvoz soukromým přepravcem ZDARMA pro nákup od 900Kč do 12 dnů od objednávky
  • drůbež výhradně od českého chovatele

 

KUŘICE DOMINANT a KOHOUT DOMINANT

Již více než 20 let jsou kuřice českého šlechtitelského programu Dominant využívány v samozásobitelských rodinných chovech, v chovech ekologických, ale i v nejrůznějších typech extenzivních chovů nejen v České republice, ale i ve více než 45 zemích na 4 kontinentech (Evropa, Asie, Afrika a Amerika). Nabízí vysoce produktivní a atraktivní barevné programy, v řadě případů podobné původním plemenům nosného typu slepic, ale podstatně výkonnější než jsou tato plemena. 

Všechny uvedené druhy se vyznačují vysokou snáškou a adaptabilitou na běžné podmínky malochovu. Prvních šest druhů v pořadí má velmi podobné parametry, snáší hnědá vejce a lze je označit za slepice klidné. Poslední tři bělovaječné druhy, vzniklé z křížení bílých leghornek (Dominant Leghorn) a hnědých leghornek (Dominant Koroptví – Vlaška a Dominant Tricolor), jsou temperamentní, vyžadující vyšší plot či přistřižení křidélek.  

U kuřic je provedena vakcinace proti Markově nemoci, kokcidióze, infekční bronchitidě, bursitidě a proti pseudomoru drůbeže. Po celou dobu odchovu jsou kuřičky pod veterinárním dohledem.

Podrobnější informace a vysvětlivky k užitkovým parametrům kuřic najdete na konci tohoto oddílu. 

 

V případě dotazů na nákup živé drůbeže nás kontaktujte na tel: 773 417 333 nebo napište na info@zoodum.cz

 

Užitečné informace o chovu živé drůbeže naleznete ZDE

 

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o COOKIES