Lanko proti divočákům AKO PREMIUM pro el. ohradník, 6x0,25 mm Cu, 400 m, modrá

ZOODUM-IS-3634U
1 hodnocení

  • (1 ks) Skladem
1 184 Kč
Kategorie: Vodivá lanka pro ohradníky
 

Speciálně vyvinuté lanko pro ochranu před divokými prasaty. Drát je složen ze zesílených měděných vodičů o síle 0,25 mm, pomocí kterých je vodivost 40x vyšší než u jiných běžných vodičů. Modrá barva je pro zvěř snadno viditelná.

- délka: 400 m
- odpor: 6 Ω/100 m
- průměr: 2,5 mm
- počet vodičů: 6 x 0,25 mm Cu
- pevnost v tahu: 105 kg
- max. doporučená délka oplocení: 30 000 m


 

Lanka Basic nabízejí dobrou a spolehlivou funkci u krátkých ohradníkových systémů. U lanek se používají stabilní nerezové vodiče o síle 0,20 nebo 0,15 mm.

Lanko Classic je vhodné pro středně dlouhé ohrady. Lanko je opatřeno 6 stabilními nerezovými vodiči o síle 0,20 mm.

Lanka Mix a Cu jsou určena pro dlouhé ohrady. Použitím vysoce kvalitních materiálů získáváte velmi dobrou funkčnost a stabilitu ohradníkového systému. U měděných lanek jsou použity 3 pocínované měděné vodiče. U lanka Mix pak kombinace měděných a nerezových vodičů.

Lana Basic nabízí dobrou a spolehlivou funkci u středně dlouhých ohradníkových systémů. U lan se používají stabilní nerezové vodiče.

 

V horní části kategorie Vodiče pro ohradníky naleznete tabulku s přehledem všech lan a lanek, včetně technických údajů jako jsou délka, průměr, počet vodičů, odpor, pevnost v tahu. Pro přesměrování k tabulce klikněte zde .  

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o COOKIES